Dołącz do nas!

Cześć,

zatem chciałabyś/chciałbyś dołączyć do naszego Stowarzyszenia? Nic prostszego. Wystarczy kilka kroków, aby zacząć działać razem z nami, rozwijać się i wyjechać na wymianę do jakiegoś ciekawego kraju!* Wystarczy być studentką/studentem kierunku medycznego (więcej szczegółów dostępnych u Wiceprezydenta Oddziału ds. Zasobów Ludzkich, e-mail: vpm@krakow.ifmsa.pl) oraz postąpić zgodnie z poniższą instrukcją:

1) Zarejestruj się na naszej stronie klikając przycisk Rejestracja

2) Uzupełnij dane i kliknij Zarejestruj się

3) Poczekaj ok. 2 dni i spróbuj się zarejestrować (w tym czasie Sekretarz Oddziału powinien zdążyć aktywować Twoje konto. W sytuacjach "na cito" wystarczy napisać na maila: sekretarz@krakow.ifmsa.pl)

4) Potwierdź swój e-mail

5) Opłać składkę członkowską w wysokości 60 zł klikając przycisk Składki po zalogowaniu lub przelewem:

Odbiorca: Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Kraków

Nr rachunku: 38 1050 1953 1000 0023 6789 9370

Tytuł: [Imię i nazwisko], składka członkowska za rok [rok akademicki]

Kwota przelewu: 60 zł

 

GRATULACJE! Właśnie zostałaś/zostałeś członkiem naszego Stowarzyszenia. Jeszcze tylko dołącz do naszej grupy facebookowej: IFMSA-Poland Oddział Kraków https://www.facebook.com/groups/196935571832/

Dowiesz się z niej o większości planowanych akcji, wiele zapisów dla wolontariuszy odbywa się również na tej grupie. Polubienie naszego funpage'a też jest mile widziane. ;)

* Praktyki Kliniczne możliwe dopiero po 3 roku, Wymiana Naukowa dostępna już od 1 roku i nie tylko dla studentów medycyny!

Dyżur

Brak dyżurów w najbliższym czasie.