05.12

Czwartek

17:00

Warsztaty Medycyny Sportowej

Olaf Chmura

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, czym zajmuje się lekarz medycyny sportowej?

Byliście ciekawi kim jest ta osoba wbiegająca na boisko w przypadku kontuzji zawodnika?

Albo chcielibyście się dowiedzieć coś więcej o sposobach oceny naszej wydolności fizycznej?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedzieliście tak, to te warsztaty są właśnie dla was!


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów poświęconych medycynie sportowej. Przedstawimy wam podstawowe zagadnienia z zakresu fizjologi wysiłku sportowego, fakty oraz mity na temat wpływu treningu na nasz organizm, oraz przeprowadzimy u chętnych badania wydolności fizycznej.


Warszaty rozpoczną się od spotkania z dr. Wojciechem Gawrońskim – pięciokrotnym mistrzem Polski w slalomie oraz trzykrotnym medalistom mistrzostw świata odznaczonym dwukrotnie srebrnym i brązowym Medalem za wybitne osiągnięcia spotowe. Specjalista medycyny sportowej, wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej i jego wiceprezes w latach 1999-2009; lekarz reprezentacji paraolimpijskiej na zimowych Igrzyskach w Turynie(2006), Vancouver(2010) oraz szef misji medycznej na Igrzyskach Paraolimpijskich w Pekinie(2008) oraz Londynie(2012).


Warszaty odbędą się w czwartek, 05 grudnia 2019 roku o godzinie 17:00. Dokładny plan zostanie udostępniony po rejestracji.


Formularz z rejestracją pojawi się na stronie wydarzenia w niedzielę, 01 grudnia o godzinie 20:00. Zapraszamy, liczba miejsc ograniczona!

  •  
    Centrum Dydaktyczno-Kongresowe CMUJ, ul. św. Łazarza 16 31-530 Kraków