polski english

Tramwaj zwany pożądaniem

Pewnie wielu z Was słyszało o HIV, AIDS i innych chorobach przenoszonych drogą płciową ale ile z nas ma tak naprawdę rzetelną wiedzę na ten temat? Czy zastanawiałeś/-aś się kiedyś głębiej nad tym problem ? Rodzą Ci się pytania na które nie znasz odpowiedzi ?

W Polsce z każdym rokiem przybywa osób, które o swoim zakażeniu HIV nie zdają sobie sprawy. Podejmując ryzykowne zachowania seksualne i nie zabezpieczając się w odpowiedni sposób przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, stanowią oni najniebezpieczniejszą grupę, albowiem z łatwością przekazują te niebezpieczne i trudne w leczeniu schorzenia na kolejne osoby. W przypadku HIV/AIDS do grona osób o podwyższonym ryzyku należą młodzi ludzie, którzy nie zawsze pamiętają o ABC profilaktyki (abstynencja, bycie wiernym, prezerwatywy).

Przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego !

Akcja  „Tramwaj zwany pożądaniem”  przy współpracy z Programem Pozytywnie Otwarci - to połączenie niezmiernie dwóch ważnych rzeczy; EDUKACJI I ZABAWY : ). Wiosną te dwie rzeczy planujemy rozkręcić i zmiksować.

Specjalnie wynajęty do tego celu tramwaj rozwozić będzie wszystkich chętnych na imprezy w klubach po całym mieście, a jazdę tym niecodziennym środkiem lokomocji  umilają najlepsi DJ’e oraz członkowie IFMSA-Poland, którzy wszystkim uczestnikom zabawy, bez wyjątku, rozdają ulotki informacyjne, gadżety, prezerwatywy, prowadzą gry towarzyskie i odpowiadają na pytania odnośnie HIV/AIDS.  Jest to najlepsza okazja ku temu aby nie tylko poszerzyć swoją wiedzę na temat HIV/AIDS ale także uświadomienie sobie, że niezależnie ile mamy lat, gdzie żyjemy i co robimy problem ten dotyczy nas wszystkich!

Gdzie znaleźć informacje o nadchodzących spotkaniach?

Myślę, że nie muszę Was więcej zachęcać jednak gdyby ktoś się wahał odsyłam do linku. Tak edukowaliśmy w latach ubiegłych:

Tramwaj Zwany Pożądaniem 2012

Tramwaj Zwany Pożądaniem 2014

Tramwaj Zwany Pożądaniem 2015

Tramwaj Zwany Pożądaniem 2016 vol.1  zdjęcia

Tramwaj Zwany Pożądaniem 2016 vol.2

 

Chcesz pomóc? Masz ciekawe pomysły i propozycje odnośnie projektu ? Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl