polski english
*
*
*
*

Czwarte spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację z IFMSA” odbyło się w czwartek 24.04 o 18:30 na auli wykładowej CDK. Swoją obecnością zaszczycili nas: • GINEKOLOG : dr n. med. Andrzej Jaworowski - Klinika Położnictwa i Perinatologii UJ CM • PSYCHIATRA : dr n. med. Michał Mielimąka - ..

*
*
*
*

Tym razem odwiedziliśmy Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika przy ul. Strzeleckiej z "Bajką o biedronce" napisaną przez Kasię Kruk z naszego oddziału :) Dzieci z przyjemnością wysłuchały bajki, zajęły się kolorowaniem i wyklejaniem wielkanocnych pisanek. Akcje odbywają się regularnie. Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, pisz! Lusine Khachatryan, Koordynator ..

*
*
*
*

W ubiegłym miesiącu w Oddziale zaczął działać nowy projekt - Marzycielska Poczta. W gronie studentów, angażując również małych pacjentów, przygotowujemy własnoręcznie kolorowe pocztówki i kartki, które następnie wysyłamy do ciężko chorych dzieci.   Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dwóch akcji: warsztatów plastycznych z przygotowywaniem kartek w Uniwersyteckim ..

*

Dostępne są już wyniki II etapu konkursu Przypadki Medyczne, wszyscy uczestnicy mogą sprawdzić swoje miejsce na stronie www.przypadkimedyczne.pl po zalogowaniu do swojego konta. Do finałowego etapu przechodzi dziesięciu najlepszych uczestników II etapu. Finał odbędzie się 10 maja we Wrocławiu, choć może się zmienić o kilka dni, celem ..

*
*
*
*

Trzecie spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację z IFMSA” odbyło się w czwartek 27.03 o 18:00 na auli wykładowej CDK. Naszymi gośćmi byli: • OKULISTA : dr n. med. Izabela Karska-Basta - Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Collegium Medicum UJ • ANGIOLOG : dr n. med. Paweł ..

*

W imieniu sekcji SCORA, mamy zaszczyt zaprosić Was na warsztaty z podstaw wiedzy na temat HIV/AIDS dla edukatorów, organizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem "Jeden Świat"   Warsztaty będą niejako uzupełnieniem teoretycznego szkolenia, które odbyło się w zeszłym tygodniu i pozwolą świeżo upieczonym edukatorom zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne do ..

*

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia działalości edukatorów w ramach SCORA do udziału w szkoleniach projektów:    Męskie Sprawy Pierwsza Wizyta u Ginekologa Peer Education HIV/AIDS !  Jest to świetna okazja do zdobycia wiedzy na temat wszystkich trzech projektów edukacji rówieśniczej, problematyki jaką się zajmują oraz umiejętności niezbędnych do pracy z ..

*
*
*
*

I Edycja już za nami! Spotkanie odbyło się 4.03.2014 roku. Na naszych warsztatach "Peer High School" uczniowie I oraz V LO w Krakowie mogli zobaczyć czym są studia medyczne w wykonaniu IFMSA Poland! Przedstawiliśmy im działanie wszystkich naszych Programów Stałych, gdzie:   - Program Stały ds. Edukacji Medycznej SCOME zaprezentował  jak we ..

*
*
*
*

W miniony weekend członkowie krakowskiego oddziału IFMSA-Poland wraz z Lekarzami Nadziei pojawili się w M1, aby przeprowadzić podstawowe badania takie jak pomiar poziomu glukozy we krwi czy pomiar ciśnienia. Odbyły się także szkolenia pierwszej pomocy, a dzieci mogły zapoznać się z gabinetem lekarskim w Szpitalu Pluszowego ..

*

Mam przyjemność poinformować, że do II etapu Konkursu Przypadki Medyczne zostało przyjętych ponad 10 przedstawicieli Collegium Medicum UJ!  II etap jest testowy, potrwa 2 godziny i odbędzie się w sali S2 Centrum Dydaktyczno-Kongresowego przy ul. Łazarza 16 w dniu 19 marca 2014 roku o godzinie 18:00. Wszyscy zakwalifikowani ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl