polski english

Uwaga! Uwaga! Właśnie ogłoszono informację o rejestracji na 32. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland w Gdańsku! Odbędzie się ono w dniach 11.-13. kwietnia 2014.  To wyjątkowa okazja to spotkania ze studentami innych uczelni medycznych, dowiedzenia się jak działają u nich programy stałe oraz poszczególne projekty, możliwość udziału w rewelacyjnych warsztatach, a także ..

*
*
*
*

Drugie spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację z IFMSA” odbyło się w  Tłusty czwartek 27.02 o 18:00 na auli wykładowej CDK.  Mieliśmy przyjemność gościć • ANESTEZJOLOG : dr n. med. Wojciech Serednicki – Centrum Urazowe Medycyny Ratunkowej i Katastrof UJ CM • ONKOLOG : lek. med. Mirosława Püsküllüoglu ..

*

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Przypadki Medyczne"   Jesteś znudzony ciągłym siedzeniem w książkach i niewykorzystywaniem zdobytej wiedzy w praktyce? Pragniesz sprawdzić się w roli lekarza? Mamy coś dla Ciebie!   Po raz piąty pod patronatami Rektorów wszystkich uczelni medycznych w Polsce, ruszamy z poszukiwaniami najlepszego studenta medycyny. W dniach od ..

*

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oficjalnej i ostatecznej rejestracji na warsztaty z edukacji seksualnej prowadzone przez grupę PONTON, które odbędą się w Warszawie w dniach 21-23 luty! Rejestracja:  https://docs.google.com/forms/d/1Cllld4r2Y5upOrfz4HTxg4Qqf-jSp10aDjHT6gOttY8/viewform Osoby, które nie deklarowały wcześniej zainteresowania warsztatami również zapraszam - do rejestracji, a po więcej informacji - do mnie i na ..

*
*
*
*

Pierwsze spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację” już za nami! Lekarze tacy ciekawi, aula w CDK taka pełna, nagrody takie fajne. :) Dnia 16.01 o 18:00 w auli wykładowej CDK gościliśmy - dr n. med. Macieja Matłoka z Czerwonej (II Katedry) Chirurgii Ogólnej, - dr n. med. Bartosza Grabskiego ..

*

Drodzy członkowie IFMSA-Poland,    ogłaszam konkurs na graficzny motyw przewodni delegacji IFMSA-Poland na General Assembly March Meeting - Tunezja 2014. To największe spotkanie studentów medycyny, podczas którego delegacje ze 107 krajów świata wymieniają doświadczenia, pracują nad międzynarodowymi projektami i promują swoje kraje! Zachęcam do wykorzystywania polskich motywów folklorystycznych, ..

*
*
*
*

W minioną sobotę, 11 stycznia 2014, w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie odbył się wyjątkowy koncert podczas którego wystąpili m.in. Piotr Szumlas i Kuba Zaborski, Chór Akademicki Uniwersytetu Jagiellońskiego Camerata Iagiellonika, zespół kameralny Tinnitus oraz studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium ..

*
*
*
*

Jak co roku, na Medyczną WOŚP składało się kilka akcji organizowanych podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poza zbiórką pieniędzy na Fundację Jurka Owsiaka przeprowadzaliśmy pomiary glukozy we krwi, ciśnienia tętniczego i CO w wydychanym powietrzu w Pałacu Pod Baranami. Na Rynku Głównym ustawiliśmy dmuchany namiot ..

*

Drodzy członkowie Oddziału Kraków, Zachęcam do aplikowania na II listę ogólnopolską SCORE IFMSA-Poland. W załączniku znajdziecie listę kontraktów spośród których możecie wybierać. Kwalifikacja wygląda identycznie jak w przypadku I listy. W dniach 17-22 stycznia 2014r. proszę o dostarczenie kwestionariuszy papierowych wymaganych do kwalifikacji, wraz z uzupełnioną średnią ocen ..

*

Jest już dostępna Lista lokalna w zakładce SCOPE -> Kontrakty i wyniki. link: http://krakow.ifmsa.pl/pl/kontrakty_i_wyniki/ Dla wszystkich tych, którym się nie udało zakwalifikować oraz dla osób, które nie przystąpiły do kwalifikacji wczesnej, w najbliższych dniach zostanie opublikowana lista miejsc w ramach kwalifikacji późnej na Praktyki Wakacyjne. Dokumenty osób które ..

*

Dyżur

Alicja Kapusta
22.03.2018

cdk

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl