polski english
*

Jest już dostępna Lista lokalna w zakładce SCOPE -> Kontrakty i wyniki. link: http://krakow.ifmsa.pl/pl/kontrakty_i_wyniki/ Dla wszystkich tych, którym się nie udało zakwalifikować oraz dla osób, które nie przystąpiły do kwalifikacji wczesnej, w najbliższych dniach zostanie opublikowana lista miejsc w ramach kwalifikacji późnej na Praktyki Wakacyjne. Dokumenty osób które ..

*
*
*
*

Tuż przed Bożym Narodzeniem odbyła się akcja ,,Miś pod Szpitalną Choinkę". Odwiedziliśmy Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Prokocimiu oraz Szpital im. Świętego Ludwika, aby wręczyć prezenty dzieciom spędzającym święta w szpitalu. Łącznie nyliśmy na 8 oddziałów i rozdaliśmy ponad 150 miśków. Wszyscy członkowie akcji byli przebrani w świąteczne ..

*

8 stycznia 2014 o godz. 17:00 w auli II Katedry Chorób Wewnętrznych UJ CM Oddział Kraków Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny poprowadzi kolędowanie dla pacjentów Kliniki Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Skawińskiej 8. Dla części pacjentów będzie to jedyna możliwość zetnkięcia się z kolędami w ..

*

Mam przyjemność ogłosić I Ogólnopolską Listę SCORE. Wszystkim, którzy już teraz dostali się na wymianę naukową, serdecznie gratuluję!  Pozostałych, jak również nowo zainteresowanych zachęcam do wzięcia udziału w kwalifikacji późnej, a także śledzenia strony internetowej oraz fanpage IFMSA-Poland Oddział Kraków, gdyż to właśnie w tych miejsach będę umieszczał ..

*

Drodzy członkowie, Lista ogólnopolska wczesna jest już dostępna na stronie internetowej oddziału w zakładce SCOPE -> Kontrakty i wyniki. Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratuluję. Link: http://krakow.ifmsa.pl/pl/kontrakty_i_wyniki/ Wyniki listy lokalnej pojawią się 10 stycznia około godziny 20:00. Pozdrawiam. ..

*
*
*
*

7 grudnia odbyła się druga edycja, organizowanej przez krakowski oddział stowarzyszenia IFMSA-Poland akcji ThinkPink. W gościnnych progach naszego Partnera- Centrum Medycznego Ujastek- promowaliśmy profilaktykę oraz szerzyliśmy wiedzę na temat nowotworów narządów kobiecych- raka szyjki macicy i raka piersi. W ramach akcji dużym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne ..

*
*
*
*

Tematyka naszej akcji związana była ze Świętami Bożego Narodzenia. Jedna z małych pacjentek poprosiła nas o przeczytanie Bajki o Świętym Mikołaju samodzielnie, co wykonała rewelacyjnie. Następnie zadaliśmy pytania pozostałym dzieciom odnoście szczegółów opowiadania - znały najmniejsze szczegóły. Kolejnym krokiem było wspólne kolorowanie obrazków z Mikołajami i ..

*
*
*
*

Po raz kolejny w tym roku odwiedziliśmy krakowskie szkoły średnie. Jak do tej pory akcja obięła następujące placówki: II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego, XX Liceum im. Leopolda Staffa, I Liceum im. Bartłomieja Nowodworskiego, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego Plac Matejki 11, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11 ..

*
*
*
*

W dniach 4.12-6.12 oraz 11.12-13.12 w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym CMUJ odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy podczas którego częstowaliśmy świątecznym ciastem oraz babeczkami zachęcając do wsparcia naszej  się do naszej zbiórki. Oprócz świątecznych wypieków mieliśmy róznież przygotowane przez studentów kartki oraz świece przekazane przez firmę Bolsius. Dochód z akcji ..

*
*
*
*

Po raz kolejny w tym roku odwiedziliśmy Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika przy ul. Strzeleckiej. Tym razem dzieci wysłuchały bajki "Jaś i magiczna fasola", a potem zajęły się kolorowankami i robieniem zimowych bałwanków. Dzieci były bardzo zadowolone, uczestnicy akcji również :) Akcje odbywają się regularnie. Jeśli ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl