polski english
*
*
*
*

Pierwsze spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację” już za nami! Lekarze tacy ciekawi, aula w CDK taka pełna, nagrody takie fajne. :) Dnia 16.01 o 18:00 w auli wykładowej CDK gościliśmy - dr n. med. Macieja Matłoka z Czerwonej (II Katedry) Chirurgii Ogólnej, - dr n. med. Bartosza Grabskiego ..

*

Drodzy członkowie IFMSA-Poland,    ogłaszam konkurs na graficzny motyw przewodni delegacji IFMSA-Poland na General Assembly March Meeting - Tunezja 2014. To największe spotkanie studentów medycyny, podczas którego delegacje ze 107 krajów świata wymieniają doświadczenia, pracują nad międzynarodowymi projektami i promują swoje kraje! Zachęcam do wykorzystywania polskich motywów folklorystycznych, ..

*
*
*
*

W minioną sobotę, 11 stycznia 2014, w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie odbył się wyjątkowy koncert podczas którego wystąpili m.in. Piotr Szumlas i Kuba Zaborski, Chór Akademicki Uniwersytetu Jagiellońskiego Camerata Iagiellonika, zespół kameralny Tinnitus oraz studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium ..

*
*
*
*

Jak co roku, na Medyczną WOŚP składało się kilka akcji organizowanych podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poza zbiórką pieniędzy na Fundację Jurka Owsiaka przeprowadzaliśmy pomiary glukozy we krwi, ciśnienia tętniczego i CO w wydychanym powietrzu w Pałacu Pod Baranami. Na Rynku Głównym ustawiliśmy dmuchany namiot ..

*

Drodzy członkowie Oddziału Kraków, Zachęcam do aplikowania na II listę ogólnopolską SCORE IFMSA-Poland. W załączniku znajdziecie listę kontraktów spośród których możecie wybierać. Kwalifikacja wygląda identycznie jak w przypadku I listy. W dniach 17-22 stycznia 2014r. proszę o dostarczenie kwestionariuszy papierowych wymaganych do kwalifikacji, wraz z uzupełnioną średnią ocen ..

*

Jest już dostępna Lista lokalna w zakładce SCOPE -> Kontrakty i wyniki. link: http://krakow.ifmsa.pl/pl/kontrakty_i_wyniki/ Dla wszystkich tych, którym się nie udało zakwalifikować oraz dla osób, które nie przystąpiły do kwalifikacji wczesnej, w najbliższych dniach zostanie opublikowana lista miejsc w ramach kwalifikacji późnej na Praktyki Wakacyjne. Dokumenty osób które ..

*
*
*
*

Tuż przed Bożym Narodzeniem odbyła się akcja ,,Miś pod Szpitalną Choinkę". Odwiedziliśmy Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Prokocimiu oraz Szpital im. Świętego Ludwika, aby wręczyć prezenty dzieciom spędzającym święta w szpitalu. Łącznie nyliśmy na 8 oddziałów i rozdaliśmy ponad 150 miśków. Wszyscy członkowie akcji byli przebrani w świąteczne ..

*

8 stycznia 2014 o godz. 17:00 w auli II Katedry Chorób Wewnętrznych UJ CM Oddział Kraków Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny poprowadzi kolędowanie dla pacjentów Kliniki Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Skawińskiej 8. Dla części pacjentów będzie to jedyna możliwość zetnkięcia się z kolędami w ..

*

Mam przyjemność ogłosić I Ogólnopolską Listę SCORE. Wszystkim, którzy już teraz dostali się na wymianę naukową, serdecznie gratuluję!  Pozostałych, jak również nowo zainteresowanych zachęcam do wzięcia udziału w kwalifikacji późnej, a także śledzenia strony internetowej oraz fanpage IFMSA-Poland Oddział Kraków, gdyż to właśnie w tych miejsach będę umieszczał ..

*

Drodzy członkowie, Lista ogólnopolska wczesna jest już dostępna na stronie internetowej oddziału w zakładce SCOPE -> Kontrakty i wyniki. Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratuluję. Link: http://krakow.ifmsa.pl/pl/kontrakty_i_wyniki/ Wyniki listy lokalnej pojawią się 10 stycznia około godziny 20:00. Pozdrawiam. ..

*

Dyżur

Katarzyna Jasińska
08.03.2018

cdk

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl