polski english
*

Jeżeli Ktoś jest zainteresowany przekazuję informację o konferencji, dla członków IFMSA-Poland - po wcześniejszym zgłoszeniu - wstęp wraz z cateringiem bez opłat. Życie to nie statystyka. Choroby rzadkie osób starszych: mielofibroza Konferencja odbędzie się w dniu 23 września 2014 roku godz.13:30-15:00 Sala Konferencyjna Stradomskie Centrum Dialogu ul. Stradomska 11, 31-068 Kraków MIELOFIBROZA to rzadko ..

W imieniu Koordynatorów Projektu oraz Zarządu Głównego mam zaszczyt poinformować o rozpoczęciu kwalifikacji do udziału w X Jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Projektu Praktyki w Ministerstwie Zdrowia, który odbędzie się w dniach 22-26 września 2014 roku w Warszawie. Uczestnicy Praktyk będą mieli niepowtarzalną możliwość zdobycia wiedzy z zakresu funkcjonowania poszczególnych ..

*

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Fotografii nie robisz wyłącznie aparatem fotograficznym. Do dzieła fotografii wnosisz wszystkie obrazy jakie widziałeś, książki jakie przeczytałeś, muzykę, której słuchałeś, ludzi których pokochałeś. W duchu tych pięknych słów wielkiego fotografa Ansela Adamsa zapraszamy Was do udziału w drugiej edycji Międzynarodowego Salonu Fotografii Artystycznej ..

*

Do ‘sezonu grypowego’ zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto pomyśleć o szczepieniu przeciwko grypie!   Kto powinien się zaszczepić? Tak naprawdę rekomendacje dotyczą wszystkich grup wiekowych od 6m.ż. i uwzględniają osoby: - z dużym ryzykiem ciężkiego przebiegu grypy lub jej powikłań oraz - mogące odgrywać istotną rolę w ..

Bardzo proszę wszystkich Członków naszego Oddziału o zapoznanie się z nowym opisem faktur (zakładka INSTRUKTAŻ) oraz zwrócenie uwagi na fakt, iż zmienił się numer konta naszego Oddziału. Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Kraków 38 1050 1953 1000 0023 6789 9370 W razie wątpliwości proszę o kontakt. Pozdrawiam, Agnieszka Wachsmann, Skarbnik Oddziału ..

*
*
*
*

29 maja odbyły się warsztaty "Stany Nagłe w ginekologii i położnictwie". Ponad 50 studentów wysłuchało wykładów lek. med. Ewy Posadzkiej i i lek. med. Grzegorza Jordana, którzy opowiedzieli m. in. o ciążach ektopicznych, nieprawidłowych ułożeniach płodu czy ostrym brzuchu u kobiet. Serdecznie zapraszam na kolejne spotkania ..

*

6 maja w Ogrodzie Botanicznym obchodziliśmy Noc Chorób Rzadkich. W tym roku skupiliśmy się na leczeniu i opiece nad chorymi, ponieważ hasłem przewodnim tegorocznego Dnia Chorób Rzadkich było "Join together for better care". Dowiedzieliśmy się jak wygląda codzienne funkcjonowanie dwóch krakowskich placówek: Ośrodka Chorób Rzadkich Szpitala ..

*
*
*
*

Ostatnie spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację z IFMSA” odbyło się w środę 14.05 o 18:00 na auli wykładowej CDK. Pełna aula studentów z uwagą wysłuchała wystąpień: internisty – dr hab. Wojciecha Szczeklika (II Katedra Chorób Wewnętrznych UJ CM) wraz z lek. Anną Włudarczyk (w trakcie specjalizacji), ..

*
*
*
*

W dniach 12 i 13 maja odbyły się dwie tury warsztatów szycia chirurgicznego. 3 godziny zajęć w niewielkich grupach składające się z 20 osób umożliwiły pracę w komfortowych warunkach oraz zdobycie cennej wiedzy i rozwinięcie umiejętności praktycznych. Na kolejne warsztaty szycia chirurgicznego zapraszamy już po wakacjach.  ..

*
*
*
*

W dniach 10-11 maja w CH Plaza odbyła się druga edycja Krainy Zdrowego Misia. Podczas akcji przeprowadzane były badania profilaktyczne wzroku, wymowy, postawy oraz prawidłowego rozwoju dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dzieci miały także okazję pobawić się w Szpital Pluszowego Misia, nauczyć się szczotkować ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl