polski english
*

W imieniu sekcji SCORA, mamy zaszczyt zaprosić Was na warsztaty z podstaw wiedzy na temat HIV/AIDS dla edukatorów, organizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem "Jeden Świat"   Warsztaty będą niejako uzupełnieniem teoretycznego szkolenia, które odbyło się w zeszłym tygodniu i pozwolą świeżo upieczonym edukatorom zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne do ..

*

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia działalości edukatorów w ramach SCORA do udziału w szkoleniach projektów:    Męskie Sprawy Pierwsza Wizyta u Ginekologa Peer Education HIV/AIDS !  Jest to świetna okazja do zdobycia wiedzy na temat wszystkich trzech projektów edukacji rówieśniczej, problematyki jaką się zajmują oraz umiejętności niezbędnych do pracy z ..

*
*
*
*

I Edycja już za nami! Spotkanie odbyło się 4.03.2014 roku. Na naszych warsztatach "Peer High School" uczniowie I oraz V LO w Krakowie mogli zobaczyć czym są studia medyczne w wykonaniu IFMSA Poland! Przedstawiliśmy im działanie wszystkich naszych Programów Stałych, gdzie:   - Program Stały ds. Edukacji Medycznej SCOME zaprezentował  jak we ..

*
*
*
*

W miniony weekend członkowie krakowskiego oddziału IFMSA-Poland wraz z Lekarzami Nadziei pojawili się w M1, aby przeprowadzić podstawowe badania takie jak pomiar poziomu glukozy we krwi czy pomiar ciśnienia. Odbyły się także szkolenia pierwszej pomocy, a dzieci mogły zapoznać się z gabinetem lekarskim w Szpitalu Pluszowego ..

*

Mam przyjemność poinformować, że do II etapu Konkursu Przypadki Medyczne zostało przyjętych ponad 10 przedstawicieli Collegium Medicum UJ!  II etap jest testowy, potrwa 2 godziny i odbędzie się w sali S2 Centrum Dydaktyczno-Kongresowego przy ul. Łazarza 16 w dniu 19 marca 2014 roku o godzinie 18:00. Wszyscy zakwalifikowani ..

*

Zapraszamy na warsztaty Daphne z okazji Dnia Kobiet, które odbędą się w nadchodzącym tygodniu! W planie: 11.03.2014, 18:00 (CDK, sala s4) - WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE: jak rozpoznać ofiarę przemocy, jak rozmawiać z taką osobą i jakie lekarz ma możliwości pomocy. Poprowadzi je Iwona Wiśniewska, certyfikowany superwizor w zakresie przeciwdzialania przemocy w ..

Uwaga! Uwaga! Właśnie ogłoszono informację o rejestracji na 32. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland w Gdańsku! Odbędzie się ono w dniach 11.-13. kwietnia 2014.  To wyjątkowa okazja to spotkania ze studentami innych uczelni medycznych, dowiedzenia się jak działają u nich programy stałe oraz poszczególne projekty, możliwość udziału w rewelacyjnych warsztatach, a także ..

*
*
*
*

Drugie spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację z IFMSA” odbyło się w  Tłusty czwartek 27.02 o 18:00 na auli wykładowej CDK.  Mieliśmy przyjemność gościć • ANESTEZJOLOG : dr n. med. Wojciech Serednicki – Centrum Urazowe Medycyny Ratunkowej i Katastrof UJ CM • ONKOLOG : lek. med. Mirosława Püsküllüoglu ..

*

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Przypadki Medyczne"   Jesteś znudzony ciągłym siedzeniem w książkach i niewykorzystywaniem zdobytej wiedzy w praktyce? Pragniesz sprawdzić się w roli lekarza? Mamy coś dla Ciebie!   Po raz piąty pod patronatami Rektorów wszystkich uczelni medycznych w Polsce, ruszamy z poszukiwaniami najlepszego studenta medycyny. W dniach od ..

*

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oficjalnej i ostatecznej rejestracji na warsztaty z edukacji seksualnej prowadzone przez grupę PONTON, które odbędą się w Warszawie w dniach 21-23 luty! Rejestracja:  https://docs.google.com/forms/d/1Cllld4r2Y5upOrfz4HTxg4Qqf-jSp10aDjHT6gOttY8/viewform Osoby, które nie deklarowały wcześniej zainteresowania warsztatami również zapraszam - do rejestracji, a po więcej informacji - do mnie i na ..

*

Dyżur

Katarzyna Jasińska
08.03.2018

cdk

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl