polski english
*
*
*
*

Ostatnie spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację z IFMSA” odbyło się w środę 14.05 o 18:00 na auli wykładowej CDK. Pełna aula studentów z uwagą wysłuchała wystąpień: internisty – dr hab. Wojciecha Szczeklika (II Katedra Chorób Wewnętrznych UJ CM) wraz z lek. Anną Włudarczyk (w trakcie specjalizacji), ..

*
*
*
*

W dniach 12 i 13 maja odbyły się dwie tury warsztatów szycia chirurgicznego. 3 godziny zajęć w niewielkich grupach składające się z 20 osób umożliwiły pracę w komfortowych warunkach oraz zdobycie cennej wiedzy i rozwinięcie umiejętności praktycznych. Na kolejne warsztaty szycia chirurgicznego zapraszamy już po wakacjach.  ..

*
*
*
*

W dniach 10-11 maja w CH Plaza odbyła się druga edycja Krainy Zdrowego Misia. Podczas akcji przeprowadzane były badania profilaktyczne wzroku, wymowy, postawy oraz prawidłowego rozwoju dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dzieci miały także okazję pobawić się w Szpital Pluszowego Misia, nauczyć się szczotkować ..

*

Serdecznie zapraszamy na organizowane w ramach programu stałego SCORA i projektu „Seksualia” warsztaty pod tytułem: „Transpłciowość i różnorodność płci: niezbędnik przyszłego lekarza” poprowadzone zostaną przez mgr Martę Dorę i mgr Magdalenę Mijas z Fundacji Trans-Fuzja.  Projekt „Seksualia” obejmuje zagadnienia związane z seksualnością człowieka, zdrowiem reprodukcyjnym oraz różnymi zaburzeniami na tle seksualnym. Młodzi ludzie mogą ..

*

Już 9 maja na ulice Krakowa wyjedzie Tramwaj zwany pożądaniem! Na tę niekonwencjonalną i niepowtarzalną imprezę roku zaprasza Was Oddział Kraków IFMSA-Poland. Specjalnie wynajęty tramwaj rozwiezie Was na imprezy w klubach po całym mieście, a jazdę umilą najlepsi DJ’e oraz członkowie IFMSA-Poland, którzy wszystkim uczestnikom zabawy będą rozdajawać ..

*
*
*
*

Czwarte spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację z IFMSA” odbyło się w czwartek 24.04 o 18:30 na auli wykładowej CDK. Swoją obecnością zaszczycili nas: • GINEKOLOG : dr n. med. Andrzej Jaworowski - Klinika Położnictwa i Perinatologii UJ CM • PSYCHIATRA : dr n. med. Michał Mielimąka - ..

*
*
*
*

Tym razem odwiedziliśmy Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika przy ul. Strzeleckiej z "Bajką o biedronce" napisaną przez Kasię Kruk z naszego oddziału :) Dzieci z przyjemnością wysłuchały bajki, zajęły się kolorowaniem i wyklejaniem wielkanocnych pisanek. Akcje odbywają się regularnie. Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, pisz! Lusine Khachatryan, Koordynator ..

*
*
*
*

W ubiegłym miesiącu w Oddziale zaczął działać nowy projekt - Marzycielska Poczta. W gronie studentów, angażując również małych pacjentów, przygotowujemy własnoręcznie kolorowe pocztówki i kartki, które następnie wysyłamy do ciężko chorych dzieci.   Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dwóch akcji: warsztatów plastycznych z przygotowywaniem kartek w Uniwersyteckim ..

*

Dostępne są już wyniki II etapu konkursu Przypadki Medyczne, wszyscy uczestnicy mogą sprawdzić swoje miejsce na stronie www.przypadkimedyczne.pl po zalogowaniu do swojego konta. Do finałowego etapu przechodzi dziesięciu najlepszych uczestników II etapu. Finał odbędzie się 10 maja we Wrocławiu, choć może się zmienić o kilka dni, celem ..

*
*
*
*

Trzecie spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację z IFMSA” odbyło się w czwartek 27.03 o 18:00 na auli wykładowej CDK. Naszymi gośćmi byli: • OKULISTA : dr n. med. Izabela Karska-Basta - Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Collegium Medicum UJ • ANGIOLOG : dr n. med. Paweł ..

*

Dyżur

Katarzyna Jasińska
08.03.2018

cdk

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl