polski english
*

Już wkrótce 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!   W niedzielę, 10 stycznia 2016 roku, 120 tysięcy wolontariuszy 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie.  Zebrane w tym roku koszty zostaną przeznaczone na zakup urządzeń ..

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia, poniżej przedstawiamy listę kontraktów dostępnych w ramach kwalifikacji późnej SCOPE na sezon 2016/2017. Zgodnie z harmonogramem w dniach 16 - 18 grudnia 2015 możecie składać dokumenty aplikacyjne na Praktyki Wakacyjne SCOPE. Podobnie jak w ubiegłym roku, jest to aż 115 kontraktów bilateralnych: https://drive.google.com/…/0B0tkf7TNoaD8d2wxVWtVbnBPb…/view… Przypominamy, że aplikować mogą ..

*

Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w  Wielkiej Zbiórce Materiałów Opatrunkowych dla Stowarzyszenia Lekarze Nadziei organizowanej przez IFMSA-Poland "Humanitarni". Już w poniedziałek, w hallu CDK na ul. św. Łazarza, ustawiony zostanie kosz, do którego można będzie wrzucać materiały sanitarne.  Akcja potrwa miesiąc, a zebrane dary zostaną przekazane na potrzeby Przychodni ..

Szanowni Członkowie! Mam niezmierny zaszczyt przedstawić Wam listę osób, które zakwalifikowały się na Praktyki Wakacyjne w ramach programu SCOPE w sezonie 2016/2017 wink emoticon   Lista dostępna jest w zakładce SCOPE -> Kontrakty i wyniki   Przypominam również, że opłata kontraktowa (250 zł) musi znaleźć się na koncie naszego oddziału do 11 ..

Szanowni Członkowie, zachęcamy do zapoznania się z listami ogólnopolskimi wczesnymi kolejno Programu Stałego ds. Praktyk Wakacyjnych i Programu Stałego ds. Wymiany Naukowej: SCORE: https://drive.google.com/file/d/0B1xipxVANC27NG9jM1RhVFhNVEU/view SCOPE: https://drive.google.com/file/d/0B0tkf7TNoaD8QW1Sd01xRTU5VFU/view Zakwalifikowanym gratulujemy, jednocześnie przypominając, że w ciągu 7 (siedmiu) dni kalendarzowych od daty ukazania się listy należy uiścić opłatę kontraktową, przy czym za datę wpłaty uznaje ..

*

Wydawnictwo Lekarskie PZWL właśnie wydało nową książkę - "Biofizyka 500 pytań testowych"! Książka będzie doskonałą pomocą w powtórzeniu i usystematyzowaniu posiadanej już wiedzy. Samodzielne rozwiązanie zadań umożliwi obiektywną i szybką samoocenę. Autorzy – doświadczeni wykładowcy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – przygotowali publikację na podstawie obowiązujących standardów nauczania biofizyki, głównie ..

*

Chcieliśmy przypomnieć, że dyżury, podczas których można będzie składać dokumenty na tegoroczną kwalifikację Programu Stałego ds. Praktyk Wakacyjnych odbędą się w następujących dniach: -5 listopada 14:00 - 16:00 -9 listopada 15:30 - 17:30 -13 listopada 13:00 - 15:00 Natomiast dyżury, podczas których można będzie składać dokumenty na tegoroczną kwalifikację Programu Stałego ..

Drodzy członkowie Oddziału Kraków,   Przypominam o obowiązku dodania wszystkich akcji do systemu intranet, celem rozliczenia ich w tegorocznej kwalifikacji na praktyki SCOPE oraz wymianę naukową SCORE. Wszystkie osoby, które brały w minionych miesiącach (od 16 grudnia 2014) udział w jakiejkolwiek akcji proszę o sprawdzenie czy akcja ta została dodana w ..

*

18 listopada - Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach Z roku na rok wzrasta oporność bakterii na antybiotyki. Prowadzi to do ograniczenia skutecznych metod leczenia różnego rodzaju zakażeń bakteryjnych. Komisja Europejska ustanowiła 18 listopada corocznym, Europejskim Dniem Wiedzy o Antybiotykach.   Celem tego dnia jest promowanie wiedzy na ..

*

Lista kontraktów na sezon wymiany 2014/15 dostępna w zakładce SCOPE -> Kontrakty i wyniki. Zapraszam do zapoznania się. ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl