polski english
*

Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w  Wielkiej Zbiórce Materiałów Opatrunkowych dla Stowarzyszenia Lekarze Nadziei organizowanej przez IFMSA-Poland "Humanitarni". Już w poniedziałek, w hallu CDK na ul. św. Łazarza, ustawiony zostanie kosz, do którego można będzie wrzucać materiały sanitarne.  Akcja potrwa miesiąc, a zebrane dary zostaną przekazane na potrzeby Przychodni ..

Szanowni Członkowie! Mam niezmierny zaszczyt przedstawić Wam listę osób, które zakwalifikowały się na Praktyki Wakacyjne w ramach programu SCOPE w sezonie 2016/2017 wink emoticon   Lista dostępna jest w zakładce SCOPE -> Kontrakty i wyniki   Przypominam również, że opłata kontraktowa (250 zł) musi znaleźć się na koncie naszego oddziału do 11 ..

Szanowni Członkowie, zachęcamy do zapoznania się z listami ogólnopolskimi wczesnymi kolejno Programu Stałego ds. Praktyk Wakacyjnych i Programu Stałego ds. Wymiany Naukowej: SCORE: https://drive.google.com/file/d/0B1xipxVANC27NG9jM1RhVFhNVEU/view SCOPE: https://drive.google.com/file/d/0B0tkf7TNoaD8QW1Sd01xRTU5VFU/view Zakwalifikowanym gratulujemy, jednocześnie przypominając, że w ciągu 7 (siedmiu) dni kalendarzowych od daty ukazania się listy należy uiścić opłatę kontraktową, przy czym za datę wpłaty uznaje ..

*

Wydawnictwo Lekarskie PZWL właśnie wydało nową książkę - "Biofizyka 500 pytań testowych"! Książka będzie doskonałą pomocą w powtórzeniu i usystematyzowaniu posiadanej już wiedzy. Samodzielne rozwiązanie zadań umożliwi obiektywną i szybką samoocenę. Autorzy – doświadczeni wykładowcy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – przygotowali publikację na podstawie obowiązujących standardów nauczania biofizyki, głównie ..

*

Chcieliśmy przypomnieć, że dyżury, podczas których można będzie składać dokumenty na tegoroczną kwalifikację Programu Stałego ds. Praktyk Wakacyjnych odbędą się w następujących dniach: -5 listopada 14:00 - 16:00 -9 listopada 15:30 - 17:30 -13 listopada 13:00 - 15:00 Natomiast dyżury, podczas których można będzie składać dokumenty na tegoroczną kwalifikację Programu Stałego ..

Drodzy członkowie Oddziału Kraków,   Przypominam o obowiązku dodania wszystkich akcji do systemu intranet, celem rozliczenia ich w tegorocznej kwalifikacji na praktyki SCOPE oraz wymianę naukową SCORE. Wszystkie osoby, które brały w minionych miesiącach (od 16 grudnia 2014) udział w jakiejkolwiek akcji proszę o sprawdzenie czy akcja ta została dodana w ..

*

18 listopada - Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach Z roku na rok wzrasta oporność bakterii na antybiotyki. Prowadzi to do ograniczenia skutecznych metod leczenia różnego rodzaju zakażeń bakteryjnych. Komisja Europejska ustanowiła 18 listopada corocznym, Europejskim Dniem Wiedzy o Antybiotykach.   Celem tego dnia jest promowanie wiedzy na ..

*

Lista kontraktów na sezon wymiany 2014/15 dostępna w zakładce SCOPE -> Kontrakty i wyniki. Zapraszam do zapoznania się. ..

*

Jeżeli Ktoś jest zainteresowany przekazuję informację o konferencji, dla członków IFMSA-Poland - po wcześniejszym zgłoszeniu - wstęp wraz z cateringiem bez opłat. Życie to nie statystyka. Choroby rzadkie osób starszych: mielofibroza Konferencja odbędzie się w dniu 23 września 2014 roku godz.13:30-15:00 Sala Konferencyjna Stradomskie Centrum Dialogu ul. Stradomska 11, 31-068 Kraków MIELOFIBROZA to rzadko ..

W imieniu Koordynatorów Projektu oraz Zarządu Głównego mam zaszczyt poinformować o rozpoczęciu kwalifikacji do udziału w X Jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Projektu Praktyki w Ministerstwie Zdrowia, który odbędzie się w dniach 22-26 września 2014 roku w Warszawie. Uczestnicy Praktyk będą mieli niepowtarzalną możliwość zdobycia wiedzy z zakresu funkcjonowania poszczególnych ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl