polski english

Drodzy członkowie Oddziału Kraków,   Przypominam o obowiązku dodania wszystkich akcji do systemu intranet, celem rozliczenia ich w tegorocznej kwalifikacji na praktyki SCOPE oraz wymianę naukową SCORE. Wszystkie osoby, które brały w minionych miesiącach (od 16 grudnia 2014) udział w jakiejkolwiek akcji proszę o sprawdzenie czy akcja ta została dodana w ..

*

18 listopada - Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach Z roku na rok wzrasta oporność bakterii na antybiotyki. Prowadzi to do ograniczenia skutecznych metod leczenia różnego rodzaju zakażeń bakteryjnych. Komisja Europejska ustanowiła 18 listopada corocznym, Europejskim Dniem Wiedzy o Antybiotykach.   Celem tego dnia jest promowanie wiedzy na ..

*

Lista kontraktów na sezon wymiany 2014/15 dostępna w zakładce SCOPE -> Kontrakty i wyniki. Zapraszam do zapoznania się. ..

*

Jeżeli Ktoś jest zainteresowany przekazuję informację o konferencji, dla członków IFMSA-Poland - po wcześniejszym zgłoszeniu - wstęp wraz z cateringiem bez opłat. Życie to nie statystyka. Choroby rzadkie osób starszych: mielofibroza Konferencja odbędzie się w dniu 23 września 2014 roku godz.13:30-15:00 Sala Konferencyjna Stradomskie Centrum Dialogu ul. Stradomska 11, 31-068 Kraków MIELOFIBROZA to rzadko ..

W imieniu Koordynatorów Projektu oraz Zarządu Głównego mam zaszczyt poinformować o rozpoczęciu kwalifikacji do udziału w X Jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Projektu Praktyki w Ministerstwie Zdrowia, który odbędzie się w dniach 22-26 września 2014 roku w Warszawie. Uczestnicy Praktyk będą mieli niepowtarzalną możliwość zdobycia wiedzy z zakresu funkcjonowania poszczególnych ..

*

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Fotografii nie robisz wyłącznie aparatem fotograficznym. Do dzieła fotografii wnosisz wszystkie obrazy jakie widziałeś, książki jakie przeczytałeś, muzykę, której słuchałeś, ludzi których pokochałeś. W duchu tych pięknych słów wielkiego fotografa Ansela Adamsa zapraszamy Was do udziału w drugiej edycji Międzynarodowego Salonu Fotografii Artystycznej ..

*

Do ‘sezonu grypowego’ zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto pomyśleć o szczepieniu przeciwko grypie!   Kto powinien się zaszczepić? Tak naprawdę rekomendacje dotyczą wszystkich grup wiekowych od 6m.ż. i uwzględniają osoby: - z dużym ryzykiem ciężkiego przebiegu grypy lub jej powikłań oraz - mogące odgrywać istotną rolę w ..

Bardzo proszę wszystkich Członków naszego Oddziału o zapoznanie się z nowym opisem faktur (zakładka INSTRUKTAŻ) oraz zwrócenie uwagi na fakt, iż zmienił się numer konta naszego Oddziału. Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Kraków 38 1050 1953 1000 0023 6789 9370 W razie wątpliwości proszę o kontakt. Pozdrawiam, Agnieszka Wachsmann, Skarbnik Oddziału ..

*
*
*
*

29 maja odbyły się warsztaty "Stany Nagłe w ginekologii i położnictwie". Ponad 50 studentów wysłuchało wykładów lek. med. Ewy Posadzkiej i i lek. med. Grzegorza Jordana, którzy opowiedzieli m. in. o ciążach ektopicznych, nieprawidłowych ułożeniach płodu czy ostrym brzuchu u kobiet. Serdecznie zapraszam na kolejne spotkania ..

*

6 maja w Ogrodzie Botanicznym obchodziliśmy Noc Chorób Rzadkich. W tym roku skupiliśmy się na leczeniu i opiece nad chorymi, ponieważ hasłem przewodnim tegorocznego Dnia Chorób Rzadkich było "Join together for better care". Dowiedzieliśmy się jak wygląda codzienne funkcjonowanie dwóch krakowskich placówek: Ośrodka Chorób Rzadkich Szpitala ..

*

Dyżur

Katarzyna Jasińska
08.03.2018

cdk

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl