polski english
*

Serdecznie zapraszamy na drugą już odsłonę akcji pt. "Medycy dla Afryki",  która odbędzie się 19 maja o godzinie 18.30 w auli B Centrum Dydaktyczno-Kongresowego CM UJ w Krakowie. Więcej informacji na Facebook'u:  https://www.facebook.com/events/1077070175692777/   Czekamy na Was!  ..

*

UWAGA UWAGA!  W tym roku „Tramwaj Zwany Pożądaniem” przyjedzie na Krakowskie Medykalia! Wszystkich ciekawych tego, co będzie się działo w środku naszego pojazdu zapraszamy do dołączenia do przejażdżki. W tramwaju będą nam towarzyszyć najlepsi DJ’e, a studenci medycyny przeprowadzą wiele quizów i konkursów dotyczących profilaktyki infekcji przenoszonych ..

*

Serdecznie zapraszamy na pierwszą odsłonę akcji pt. "Medycy dla Afryki",  która odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 18.15 w auli B Centrum Dydaktyczno-Kongresowego CM UJ w Krakowie. Więcej informacji na Facebook'u:  https://www.facebook.com/events/228131917549279/   Czekamy na Was!  ..

*

Serdecznie zapraszamy na akcję Zdrowie pod Kontrolą, która odbędzie się 9 i 10 kwietnia (sobota i niedziela) w dwóch krakowskich centrach handlowych: Galerii Bronowice i Centrum Handlowym Czyżyny. Zaplanowane stoiska to: -pomiar ciśnienia -pomiar glukozy glukometrem -pomiar BMI -pomiar CO smokerlyzerem -Iskra dla Serca (pomoc przedmedyczna) -stanowiska informacyjne -nauka samobadania piersi/jąder -Szpital Pluszowego Misia -Kostek z ..

*

Jeśli zastanawiasz się czy dołaczyć do teamu IFMSA-Poland lub jesteś nowym członkiem, a w Twojej głowie aż kłębi się od pytań i dziwnych, często niezrozumiałych skrótów – dobrze trafiłeś! :D Zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne, na którym pomożemy Ci skutecznie wdrożyć się w ifemsową działalność. Opowiemy: > ..

*

Hot News! Zespół naukowców IFMSA-Poland opracował prototyp wehikułu czasu. Premierowy pokaz odbędzie się > w sobotę 12. marca > o 21:00 > w klubie ToTu Zapraszamy Was na niezapomnianą podróż w czasie do lat 80tych. Szykujcie wystrzałowe ciuszki (polecamy lumpeksy) i wpadajcie na parkiet! :) Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/514868752054427/ Oddział Kraków ..

*

Pierwsze w tym roku ogólnopolskie warsztaty IFMSA-Poland już za nami. Głodni wiedzy członkowie SCOPE i SCORE teamów edukowani byli pod bacznym okiem naszych koordynatorów narodowych ds. Praktyk Wakacyjnych i Wymiany Naukowej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny pobyt. Kraków zaprasza ponownnie! A tymczasem na horyzoncie kolejne warsztaty! Gorąco ..

*

Studencie kierunku lekarskiego! Oto lista aktualnie dostępnych kontraktów (na naszym fanpejdżu na portalu facebook lista ta będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę rozchodzenia się kontraktów) - tym razem w arkuszu google, gdzie będzie na bieżąco aktualizowana: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RfcjFWHP9kFuk6fp_8k8ZCzUZ2A5XLeJ2Vlu19ptOrc/edit?usp=sharing Przed zgłoszeniem się na wyjazd, szczegółowo zapoznaj się z warunkami wymiany danej ..

Szanowni członkowie Oddziału, na mocy regulaminu IFMSA-Poland zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału, które odbędzie się 20 stycznia 2016 o godzinie 16 w Centrum Dydaktyczno- Kongresowym (aula D) na ul. Św. Łazarza Podczas WZCO zostaną przeprowadzone głosowania nad wyborem: -Prezydenta Oddziału -Sekretarza Oddziału -Skarbnika Oddziału -Wiceprezydenta Oddziału ds. marketingu (VPE) -Koordynatora lokalnego ds. praktyk ..

Serdecznie zapraszamy na Koncert Charytatywny organizowany na rzecz Lekarzy Nadziei, z którą to organizacją współpracujemy w ramach akcji IFMSA "Humanitarni".   Wydarzenie odbędzie się w Bazylice Mariackiej 6 stycznia 2016 o 20.00.  Wstęp Wolny!         Emotikon grin Emotikon grin ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl