polski english
*

Studencie kierunku lekarskiego! Oto lista aktualnie dostępnych kontraktów (na naszym fanpejdżu na portalu facebook lista ta będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę rozchodzenia się kontraktów) - tym razem w arkuszu google, gdzie będzie na bieżąco aktualizowana: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RfcjFWHP9kFuk6fp_8k8ZCzUZ2A5XLeJ2Vlu19ptOrc/edit?usp=sharing Przed zgłoszeniem się na wyjazd, szczegółowo zapoznaj się z warunkami wymiany danej ..

Szanowni członkowie Oddziału, na mocy regulaminu IFMSA-Poland zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału, które odbędzie się 20 stycznia 2016 o godzinie 16 w Centrum Dydaktyczno- Kongresowym (aula D) na ul. Św. Łazarza Podczas WZCO zostaną przeprowadzone głosowania nad wyborem: -Prezydenta Oddziału -Sekretarza Oddziału -Skarbnika Oddziału -Wiceprezydenta Oddziału ds. marketingu (VPE) -Koordynatora lokalnego ds. praktyk ..

Serdecznie zapraszamy na Koncert Charytatywny organizowany na rzecz Lekarzy Nadziei, z którą to organizacją współpracujemy w ramach akcji IFMSA "Humanitarni".   Wydarzenie odbędzie się w Bazylice Mariackiej 6 stycznia 2016 o 20.00.  Wstęp Wolny!         Emotikon grin Emotikon grin ..

*

Już wkrótce 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!   W niedzielę, 10 stycznia 2016 roku, 120 tysięcy wolontariuszy 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie.  Zebrane w tym roku koszty zostaną przeznaczone na zakup urządzeń ..

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia, poniżej przedstawiamy listę kontraktów dostępnych w ramach kwalifikacji późnej SCOPE na sezon 2016/2017. Zgodnie z harmonogramem w dniach 16 - 18 grudnia 2015 możecie składać dokumenty aplikacyjne na Praktyki Wakacyjne SCOPE. Podobnie jak w ubiegłym roku, jest to aż 115 kontraktów bilateralnych: https://drive.google.com/…/0B0tkf7TNoaD8d2wxVWtVbnBPb…/view… Przypominamy, że aplikować mogą ..

*

Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w  Wielkiej Zbiórce Materiałów Opatrunkowych dla Stowarzyszenia Lekarze Nadziei organizowanej przez IFMSA-Poland "Humanitarni". Już w poniedziałek, w hallu CDK na ul. św. Łazarza, ustawiony zostanie kosz, do którego można będzie wrzucać materiały sanitarne.  Akcja potrwa miesiąc, a zebrane dary zostaną przekazane na potrzeby Przychodni ..

Szanowni Członkowie! Mam niezmierny zaszczyt przedstawić Wam listę osób, które zakwalifikowały się na Praktyki Wakacyjne w ramach programu SCOPE w sezonie 2016/2017 wink emoticon   Lista dostępna jest w zakładce SCOPE -> Kontrakty i wyniki   Przypominam również, że opłata kontraktowa (250 zł) musi znaleźć się na koncie naszego oddziału do 11 ..

Szanowni Członkowie, zachęcamy do zapoznania się z listami ogólnopolskimi wczesnymi kolejno Programu Stałego ds. Praktyk Wakacyjnych i Programu Stałego ds. Wymiany Naukowej: SCORE: https://drive.google.com/file/d/0B1xipxVANC27NG9jM1RhVFhNVEU/view SCOPE: https://drive.google.com/file/d/0B0tkf7TNoaD8QW1Sd01xRTU5VFU/view Zakwalifikowanym gratulujemy, jednocześnie przypominając, że w ciągu 7 (siedmiu) dni kalendarzowych od daty ukazania się listy należy uiścić opłatę kontraktową, przy czym za datę wpłaty uznaje ..

*

Wydawnictwo Lekarskie PZWL właśnie wydało nową książkę - "Biofizyka 500 pytań testowych"! Książka będzie doskonałą pomocą w powtórzeniu i usystematyzowaniu posiadanej już wiedzy. Samodzielne rozwiązanie zadań umożliwi obiektywną i szybką samoocenę. Autorzy – doświadczeni wykładowcy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – przygotowali publikację na podstawie obowiązujących standardów nauczania biofizyki, głównie ..

*

Chcieliśmy przypomnieć, że dyżury, podczas których można będzie składać dokumenty na tegoroczną kwalifikację Programu Stałego ds. Praktyk Wakacyjnych odbędą się w następujących dniach: -5 listopada 14:00 - 16:00 -9 listopada 15:30 - 17:30 -13 listopada 13:00 - 15:00 Natomiast dyżury, podczas których można będzie składać dokumenty na tegoroczną kwalifikację Programu Stałego ..

*

Dyżur

Katarzyna Jasińska
08.03.2018

cdk

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl