polski english
*

Dwa dni, ponad czterdzieści paneli dyskusyjnych i najlepsi polscy oraz światowi eksperci - w dniach 17-18 listopada odbędzie się X Konferencja „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Podobnie jak w zeszłym roku, zajmujące dyskusje, wykłady i warsztaty odbędą się w Krakowie.   Nie bez przyczyny ..

Szanowni Państwo, Pracownicy placówek nauczania i wychowania, struktur jednostek samorządowych i wojewódzkich oraz stacji sanitarno-epidemiologicznych   mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?” organizowaną przez Zespół realizujący Krajowy Program Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS w woj. małopolskim.   Konferencja odbędzie się 22 listopada 2017 ..

*

Drodzy Studenci,  mamy przyjemność zaprosić Was na Konferencję „Apetyt na kompleksową terapię Pacjenta z Nieswoistymi Zapaleniami Jelit", która odbędzie się już w tę sobotę, 20.05.2017r. w CDK WL UJCM. Szczegóły znajdziecie na stronie: https://www.facebook.com/events/292137947876818   ..

*

W tym roku obchodzimy 15-lecie istnienia Oddziału Kraków IFMSA-Poland. Bez wątpienia jest to doskonała okazja do tego, aby wspólnie powspominać dotyczczasową działalność, spotkać starych znajomych oraz nawiązać kontakt z osobami, które kiedyś były KLP Pluszowego Misia, LORE, czy Grafikiem Oddziału :)  Zapraszamy wszystkich członków oraz Alumnów, którzy ..

Dzień dobry! Ogólnopolski Tydzień Profilaktyki Raka Szyjki Macicy dobiegł końca, ale my nadal działamy! :) Dzisiaj i jutro możecie nas znaleźć na akcji Pink Lips w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie przy ul.Rajskiej!  Macie jeszcze jakieś pytania odnośnie profilaktyki raka szyjki macicy, za mało różu w tym sezonie na ustach? ..

Drodzy członkowie!     Dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji na Pratyki Wakacyjne (SCOPE) oraz Wymianę Naukową (SCORE) będzie można składać w siedzibie Oddziału Kraków IFMSA-Poland w pokoju 001 CDK (podziemia) w datach: - 15.11 w godzinach 12-18.00 oraz - 16, 17, 18.11 w godzinach 15-18.00. Piątek (18.11) to ostatni dzień ..

*

Drodzy Członkowie Oddziału Kraków IFMSA-Poland!   Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji "Kardiologia Prewencyjna 2016 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy", której jesteśmy Patronem Medialnym.  Konferencja odbędzie się w Krakowie, w dniach 18-19 XI 2016. "Kardiologia Prewencyjna 2016" to najlepsi eksperci z kraju i z zagranicy, najnowsze doniesienia w dziedzinie kardiologii ..

*

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliży wtorek o godz. 18:30 w auli C Centrum Dydaktyczno-Kongresowego WL UJ CM, przy ul. Św. Łazarza 16. W trakcie spotkania poznacie odpowiedzi na wszystkie pytania, które chcielibyście zadać. Zarówno dotyczące funkcjonowania wszystkich Programów Stałych, przyłączania się do ..

*

Drodzy Członkowie Oddziału Kraków, zgodnie z ustaleniami Zarządu Oddziału zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału Kraków (WZCO) w dniu 10. października o godz. 18:30 w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym. W trakcie Zebrania odbędą się wybory na funkcje: Prezydenta Oddziału Sekretarza Oddziału Skarbnika Oddziału Wiceprezydenta Oddziału ds. Zasobów Ludzkich Wiceprezydenta Oddziału ds. Marketingu Koordynatora Lokalnego ds. Zdrowia Publicznego Koordynatora ..

*

Nieprzestrzeganie zaleceń terapeutycznych to niesamowicie ważna, choć rzadko poruszana problematyka. Z badań wynika, że jedynie 65 proc. przewlekle chorych deklaruje przyjmowanie wszystkich zaleconych leków. Co ciekawe, do tej pory brak było publikacji, które omawiały by to zagadnienie w sposób kompleksowy. Naukowa Fundacja Polpharmy, dzięki wnioskom z ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl