polski english
*

Marzec był dla nas wyjątkowo pracowitym miesiącem i upłynął pod znakiem dwóch dużych akcji profilaktycznych.   Pierwsza z nich obyła się w dniach 3-4 marca 2018 r. w Galerii Bronowice i została zorganizowana razem z Fundacją MATIO w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Mukowiscydozy. Kolejną była akcja przeprowadzona 10 marca ..

*

Kochani! Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy życzyć Wam czasu spędzonego w gronie najbliższych, spokoju oraz zasłużonego odpoczynku, a także smacznego jajka i mokrego śmigusa-dyngusa! Zarząd Oddziału Kraków IFMSA-Poland ..

*

20 marca 2018 mieliśmy przyjemność organizować wykład na temat mukowiscydozy prowadzony przez Prof. dr hab. med. Grzegorza Lisa - Kierownika Oddziału Pulmonologii, Alergologii i Dermatologii Kliniki Chorób Dzieci w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym. Wydarzenie odbyło się ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Mukowiscydozy we współpracy z Fundacją MATIO.   Naszym gościem był ..

*

Jeśli zastanawiasz się czy dołaczyć do teamu IFMSA-Poland lub jesteś nowym członkiem, a w Twojej głowie aż kłębi się od pytań i dziwnych, często niezrozumiałych skrótów – dobrze trafiłeś! Zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne, na którym pomożemy Ci skutecznie wdrożyć się w ifemsową działalność. Opowiemy: > Czym jest IFMSA-Poland ..

*

Serdecznie zapraszamy na IV edycję McMaster International Review Course in Internal Medicine. Kurs odbędzie się w dniach 10–12 maja 2018 roku w Krakowie.   MIRCIM jest kursem doskonalącym z chorób wewnętrznych, organizowanym przez McMaster University (Kanada), który jest kolebką evidence-based medicine (EBM) i problem-based learning (PBL), oraz Polski ..

*

Wraz z kliniką Chorób Wewnętrznych i Geriatrii w nowym semestrze rozpoczynamy projekt "Zdrowy Kontakt", dzięki któremu będziemy ćwiczyć nasze umiejętności kontaktu z pacjentem. Jak wykazują badania, kontakt z pacjentem w pierwszych dniach pobytu w szpitalu obniża ryzyko majaczenia szpitalnego, a także skraca długość hospitalizacji. Jest to ..

*

Z okazji Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy IFMSA-Poland organizuje akcję Pink Lips Project. Celem tej akcji jest szerzenie świadomości na temat profilaktyki raka szyjki macicy.  Dlaczego ten temat jest warty poruszenia? Niestety w Polsce wskaźniki zachorowalności i umieralności na raka szyjki macicy są dużo gorsze, niż w ..

*

Nowy rok, pełni zapału do pracy my!   W 2018 roku aż cztery osoby z Oddziału Kraków pełnią funkcje we Władzach Stowarzyszenia:   1. Robert Kupis - Wiceprezydent IFMSA-Poland ds. zasobów ludzkich 2. Dorota Długosz - Skarbnik IFMSA-Poland 3. Klaudiusz Bolt - Koordynator Narodowy ds. szkoleń 4. Grażyna Świtacz - Członek Komisji Rewizyjnej ..

Jaka jest naprawdę ochrona zdrowia w Polsce? Dokąd zmierza obecny system?  Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez SKN Humanistyki w Medycynie UJ CM zatytułowanej „O co walczą młodzi lekarze?”. Konferencja przyjmie formę dyskusji panelowej. Odbędzie się ona 12 stycznia 2018 (piątek) o godzinie 18:30 w Auli ..

*

Serdecznie zapraszamy na Wigilię Oddziału Kraków, która odbędzie się we wtorek 19 grudnia o godzinie 18:00 w sali S1 w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym WL. W trakcie spotkania rozlosujemy zwycięzców loterii "Miś pod Szpitalną Choinkę". W tym roku możecie wygrać książki, vouchery do kawiarni, bilety do kina i wiele ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl