polski english
*

Jeśli zastanawiasz się czy dołaczyć do teamu IFMSA-Poland lub jesteś nowym członkiem, a w Twojej głowie aż kłębi się od pytań i dziwnych, często niezrozumiałych skrótów – dobrze trafiłeś! Zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne, na którym pomożemy Ci skutecznie wdrożyć się w ifemsową działalność. Opowiemy: > Czym jest IFMSA-Poland ..

*

Serdecznie zapraszamy na IV edycję McMaster International Review Course in Internal Medicine. Kurs odbędzie się w dniach 10–12 maja 2018 roku w Krakowie.   MIRCIM jest kursem doskonalącym z chorób wewnętrznych, organizowanym przez McMaster University (Kanada), który jest kolebką evidence-based medicine (EBM) i problem-based learning (PBL), oraz Polski ..

*

Wraz z kliniką Chorób Wewnętrznych i Geriatrii w nowym semestrze rozpoczynamy projekt "Zdrowy Kontakt", dzięki któremu będziemy ćwiczyć nasze umiejętności kontaktu z pacjentem. Jak wykazują badania, kontakt z pacjentem w pierwszych dniach pobytu w szpitalu obniża ryzyko majaczenia szpitalnego, a także skraca długość hospitalizacji. Jest to ..

*

Z okazji Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy IFMSA-Poland organizuje akcję Pink Lips Project. Celem tej akcji jest szerzenie świadomości na temat profilaktyki raka szyjki macicy.  Dlaczego ten temat jest warty poruszenia? Niestety w Polsce wskaźniki zachorowalności i umieralności na raka szyjki macicy są dużo gorsze, niż w ..

*

Nowy rok, pełni zapału do pracy my!   W 2018 roku aż cztery osoby z Oddziału Kraków pełnią funkcje we Władzach Stowarzyszenia:   1. Robert Kupis - Wiceprezydent IFMSA-Poland ds. zasobów ludzkich 2. Dorota Długosz - Skarbnik IFMSA-Poland 3. Klaudiusz Bolt - Koordynator Narodowy ds. szkoleń 4. Grażyna Świtacz - Członek Komisji Rewizyjnej ..

Jaka jest naprawdę ochrona zdrowia w Polsce? Dokąd zmierza obecny system?  Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez SKN Humanistyki w Medycynie UJ CM zatytułowanej „O co walczą młodzi lekarze?”. Konferencja przyjmie formę dyskusji panelowej. Odbędzie się ona 12 stycznia 2018 (piątek) o godzinie 18:30 w Auli ..

*

Serdecznie zapraszamy na Wigilię Oddziału Kraków, która odbędzie się we wtorek 19 grudnia o godzinie 18:00 w sali S1 w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym WL. W trakcie spotkania rozlosujemy zwycięzców loterii "Miś pod Szpitalną Choinkę". W tym roku możecie wygrać książki, vouchery do kawiarni, bilety do kina i wiele ..

*

Dwa dni, ponad czterdzieści paneli dyskusyjnych i najlepsi polscy oraz światowi eksperci - w dniach 17-18 listopada odbędzie się X Konferencja „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Podobnie jak w zeszłym roku, zajmujące dyskusje, wykłady i warsztaty odbędą się w Krakowie.   Nie bez przyczyny ..

Szanowni Państwo, Pracownicy placówek nauczania i wychowania, struktur jednostek samorządowych i wojewódzkich oraz stacji sanitarno-epidemiologicznych   mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?” organizowaną przez Zespół realizujący Krajowy Program Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS w woj. małopolskim.   Konferencja odbędzie się 22 listopada 2017 ..

*

Drodzy Studenci,  mamy przyjemność zaprosić Was na Konferencję „Apetyt na kompleksową terapię Pacjenta z Nieswoistymi Zapaleniami Jelit", która odbędzie się już w tę sobotę, 20.05.2017r. w CDK WL UJCM. Szczegóły znajdziecie na stronie: https://www.facebook.com/events/292137947876818   ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl