polski english
*

Studenci i doktoranci UJ CM mają głos! Już teraz każdy może decydować o tym, na co Uczelnia przeznaczy 100 tysięcy złotych! Budżet Partycypacyjny UJ CM ma na celu na wsparcie rozwoju uczelni, aby stawała się lepszym miejscem do nauki, przyjaznym i otwartym na potrzeby członków społeczności akademickiej. ..

Z przyjemnością informujemy, że Oddział Kraków Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland został zgłoszony do konkursu o tytuł "Filantropa Krakowa A.D. 2017". Tytułem tym nagradzane są osoby i instytucje zaangażowane w działalność dobroczynną na rzecz potrzebujących mieszkańców Krakowa. Pomimo tego, iż nie udało nam się zdobyć tego zaszczytnego tytułu, ..

*

17 maja obchodzimy IDAHOT (International Day Against Homophobia, Transphobia & Biphobia). Dzień ten nie jest przypadkowy, ponieważ właśnie 17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia skreśliła orientację homoseksualną z listy chorób. Obecnie jest to okazja do prowadzenia dialogu społecznego, mającego na celu wyrównanie praw osób LGBTQ+ ..

*

Już dziś kształtuj swoją zawodową przyszłość! Nikt nie zrobi tego za Ciebie!   Serdecznie zapraszamy do udziału w Obliczach Kariery 2018, które odbędą się w dniach 21-26 maja 2018. Wspólnie z Sekcją ds. Dydaktyki i Karier Akademickich, Samorządem Studentów Wydziału Farmaceutycznego UJ CM, Samorządem Studentów Wydziału Lekarskiego UJ ..

*

Oddział Kraków doceniony za działalność lokalną!   W dniach 13-15 kwietnia 2018 w Katowicach odbyło się 40. Zgromadzenie Delegatów Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Delegacja z Krakowa po raz kolejny stanowiła najliczniejszą - aż dwudziestu dwóch aktywnych członków poprowadziło oraz wzięło udział w merytorycznych warsztatach z zakresu sześciu ..

*

Czy chcesz uratować komuś życie? Zarejestruj się jako potencjalny Dawca komórek macierzystych!   Już w dniach 16-19 kwietnia 2018 na Uniwersytecie Jagiellońskim odbędą się Dni Dawcy Szpiku - Helpers' Generation. W wielu miejscach będzie można zarejestrować się do bazy DKMS i tym samym zostać potencjalnym dawcą komórek macierzystych ..

*

7 kwietnia 2018 r. w Centrum Handlowym Serenada w Krakowie odbyła się największa organizowana przez nas akcja profilaktyczna - Zdrowie pod Kontrolą. Wydarzenie było związane z obchodami Światowego Dnia Zdrowia, a jego celem było ułatwienie mieszkańcom Krakowa dostępu do podstawowej diagnostyki medycznej oraz zwiększanie świadomości prozdrowotnej.   W ..

*

Serdecznie zapraszamy na wiosenną edycję największej akcji profilaktycznej "Zdrowie pod Kontrolą", która odbędzie się już w sobotę 7 kwietnia 2018 r. w godzinach 10.00-17.00 na terenie Centrum Handlowego Serenada w Krakowie.   Akcja “Zdrowie pod Kontrolą” składa się z kilku projektów, których wspólnym celem jest ułatwienie społeczności lokalnej dostępu ..

*

Marzec był dla nas wyjątkowo pracowitym miesiącem i upłynął pod znakiem dwóch dużych akcji profilaktycznych.   Pierwsza z nich obyła się w dniach 3-4 marca 2018 r. w Galerii Bronowice i została zorganizowana razem z Fundacją MATIO w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Mukowiscydozy. Kolejną była akcja przeprowadzona 10 marca ..

*

Kochani! Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy życzyć Wam czasu spędzonego w gronie najbliższych, spokoju oraz zasłużonego odpoczynku, a także smacznego jajka i mokrego śmigusa-dyngusa! Zarząd Oddziału Kraków IFMSA-Poland ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl