polski english

Nowy rok, pełni zapału do pracy my!   W 2018 roku aż cztery osoby z Oddziału Kraków pełnią funkcje we Władzach Stowarzyszenia:   1. Robert Kupis - Wiceprezydent IFMSA-Poland ds. zasobów ludzkich 2. Dorota Długosz - Skarbnik IFMSA-Poland 3. Klaudiusz Bolt - Koordynator Narodowy ds. szkoleń 4. Grażyna Świtacz - Członek Komisji Rewizyjnej ..

Jaka jest naprawdę ochrona zdrowia w Polsce? Dokąd zmierza obecny system?  Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez SKN Humanistyki w Medycynie UJ CM zatytułowanej „O co walczą młodzi lekarze?”. Konferencja przyjmie formę dyskusji panelowej. Odbędzie się ona 12 stycznia 2018 (piątek) o godzinie 18:30 w Auli ..

Serdecznie zapraszamy na Wigilię Oddziału Kraków, która odbędzie się we wtorek 19 grudnia o godzinie 18:00 w sali S1 w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym WL. W trakcie spotkania rozlosujemy zwycięzców loterii "Miś pod Szpitalną Choinkę". W tym roku możecie wygrać książki, vouchery do kawiarni, bilety do kina i wiele ..

*

Dwa dni, ponad czterdzieści paneli dyskusyjnych i najlepsi polscy oraz światowi eksperci - w dniach 17-18 listopada odbędzie się X Konferencja „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Podobnie jak w zeszłym roku, zajmujące dyskusje, wykłady i warsztaty odbędą się w Krakowie.   Nie bez przyczyny ..

Szanowni Państwo, Pracownicy placówek nauczania i wychowania, struktur jednostek samorządowych i wojewódzkich oraz stacji sanitarno-epidemiologicznych   mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Jak prowadzić profilaktykę zakażeń HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową?” organizowaną przez Zespół realizujący Krajowy Program Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS w woj. małopolskim.   Konferencja odbędzie się 22 listopada 2017 ..

*

Drodzy Studenci,  mamy przyjemność zaprosić Was na Konferencję „Apetyt na kompleksową terapię Pacjenta z Nieswoistymi Zapaleniami Jelit", która odbędzie się już w tę sobotę, 20.05.2017r. w CDK WL UJCM. Szczegóły znajdziecie na stronie: https://www.facebook.com/events/292137947876818   ..

*

W tym roku obchodzimy 15-lecie istnienia Oddziału Kraków IFMSA-Poland. Bez wątpienia jest to doskonała okazja do tego, aby wspólnie powspominać dotyczczasową działalność, spotkać starych znajomych oraz nawiązać kontakt z osobami, które kiedyś były KLP Pluszowego Misia, LORE, czy Grafikiem Oddziału :)  Zapraszamy wszystkich członków oraz Alumnów, którzy ..

Dzień dobry! Ogólnopolski Tydzień Profilaktyki Raka Szyjki Macicy dobiegł końca, ale my nadal działamy! :) Dzisiaj i jutro możecie nas znaleźć na akcji Pink Lips w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie przy ul.Rajskiej!  Macie jeszcze jakieś pytania odnośnie profilaktyki raka szyjki macicy, za mało różu w tym sezonie na ustach? ..

Drodzy członkowie!     Dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji na Pratyki Wakacyjne (SCOPE) oraz Wymianę Naukową (SCORE) będzie można składać w siedzibie Oddziału Kraków IFMSA-Poland w pokoju 001 CDK (podziemia) w datach: - 15.11 w godzinach 12-18.00 oraz - 16, 17, 18.11 w godzinach 15-18.00. Piątek (18.11) to ostatni dzień ..

*

Drodzy Członkowie Oddziału Kraków IFMSA-Poland!   Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji "Kardiologia Prewencyjna 2016 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy", której jesteśmy Patronem Medialnym.  Konferencja odbędzie się w Krakowie, w dniach 18-19 XI 2016. "Kardiologia Prewencyjna 2016" to najlepsi eksperci z kraju i z zagranicy, najnowsze doniesienia w dziedzinie kardiologii ..

*

Dyżur

Katarzyna Jasińska
08.03.2018

cdk

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl