polski english
*
*
*
*

Tradycyjnie juz częścią programu PeerSupport była gra miejska. 28 września kilkoro śmiałków wyruszyło poznać tajne zakamarki Krakowa. Uczestnicy po odnalezieniu miejsc związanych z wielkimi postaciami historii medycyny i wykonaniu różnych zadań zakończyli przygodę, odbierając atrakcyjne nagrody w siedzibie Oddziału. ..

*

Drodzy Członkowie Oddziału Kraków,   działając na mocy obowiązujących zapisów Regulaminu Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału Kraków na czwartek 4 października 2018 (czwartek) godz. 17:00 w sali S1 Centrum Dydaktyczno-Kongresowego Wydziału Lekarskiego UJCM przy ul. Łazarza 16 w Krakowie.   W trakcie WZCO zostanie przedstawiony ..

*

Studenci i doktoranci UJ CM mają głos! Już teraz każdy może decydować o tym, na co Uczelnia przeznaczy 100 tysięcy złotych! Budżet Partycypacyjny UJ CM ma na celu na wsparcie rozwoju uczelni, aby stawała się lepszym miejscem do nauki, przyjaznym i otwartym na potrzeby członków społeczności akademickiej. ..

Z przyjemnością informujemy, że Oddział Kraków Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland został zgłoszony do konkursu o tytuł "Filantropa Krakowa A.D. 2017". Tytułem tym nagradzane są osoby i instytucje zaangażowane w działalność dobroczynną na rzecz potrzebujących mieszkańców Krakowa. Pomimo tego, iż nie udało nam się zdobyć tego zaszczytnego tytułu, ..

*

17 maja obchodzimy IDAHOT (International Day Against Homophobia, Transphobia & Biphobia). Dzień ten nie jest przypadkowy, ponieważ właśnie 17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia skreśliła orientację homoseksualną z listy chorób. Obecnie jest to okazja do prowadzenia dialogu społecznego, mającego na celu wyrównanie praw osób LGBTQ+ ..

*

Już dziś kształtuj swoją zawodową przyszłość! Nikt nie zrobi tego za Ciebie!   Serdecznie zapraszamy do udziału w Obliczach Kariery 2018, które odbędą się w dniach 21-26 maja 2018. Wspólnie z Sekcją ds. Dydaktyki i Karier Akademickich, Samorządem Studentów Wydziału Farmaceutycznego UJ CM, Samorządem Studentów Wydziału Lekarskiego UJ ..

*

Oddział Kraków doceniony za działalność lokalną!   W dniach 13-15 kwietnia 2018 w Katowicach odbyło się 40. Zgromadzenie Delegatów Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Delegacja z Krakowa po raz kolejny stanowiła najliczniejszą - aż dwudziestu dwóch aktywnych członków poprowadziło oraz wzięło udział w merytorycznych warsztatach z zakresu sześciu ..

*

Czy chcesz uratować komuś życie? Zarejestruj się jako potencjalny Dawca komórek macierzystych!   Już w dniach 16-19 kwietnia 2018 na Uniwersytecie Jagiellońskim odbędą się Dni Dawcy Szpiku - Helpers' Generation. W wielu miejscach będzie można zarejestrować się do bazy DKMS i tym samym zostać potencjalnym dawcą komórek macierzystych ..

*

7 kwietnia 2018 r. w Centrum Handlowym Serenada w Krakowie odbyła się największa organizowana przez nas akcja profilaktyczna - Zdrowie pod Kontrolą. Wydarzenie było związane z obchodami Światowego Dnia Zdrowia, a jego celem było ułatwienie mieszkańcom Krakowa dostępu do podstawowej diagnostyki medycznej oraz zwiększanie świadomości prozdrowotnej.   W ..

*

Serdecznie zapraszamy na wiosenną edycję największej akcji profilaktycznej "Zdrowie pod Kontrolą", która odbędzie się już w sobotę 7 kwietnia 2018 r. w godzinach 10.00-17.00 na terenie Centrum Handlowego Serenada w Krakowie.   Akcja “Zdrowie pod Kontrolą” składa się z kilku projektów, których wspólnym celem jest ułatwienie społeczności lokalnej dostępu ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl