polski english

Galerie

*
*
*
*

Tradycyjnie juz częścią programu PeerSupport była gra miejska. 28 września kilkoro śmiałków wyruszyło poznać tajne zakamarki Krakowa. Uczestnicy po odnalezieniu miejsc związanych z wielkimi postaciami historii medycyny i wykonaniu różnych zadań zakończyli przygodę, odbierając atrakcyjne nagrody w siedzibie Oddziału. ..

*
*
*
*

29 maja odbyły się warsztaty "Stany Nagłe w ginekologii i położnictwie". Ponad 50 studentów wysłuchało wykładów lek. med. Ewy Posadzkiej i i lek. med. Grzegorza Jordana, którzy opowiedzieli m. in. o ciążach ektopicznych, nieprawidłowych ułożeniach płodu czy ostrym brzuchu u kobiet. Serdecznie zapraszam na kolejne spotkania ..

*
*
*
*

Ostatnie spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację z IFMSA” odbyło się w środę 14.05 o 18:00 na auli wykładowej CDK. Pełna aula studentów z uwagą wysłuchała wystąpień: internisty – dr hab. Wojciecha Szczeklika (II Katedra Chorób Wewnętrznych UJ CM) wraz z lek. Anną Włudarczyk (w trakcie specjalizacji), ..

*
*
*
*

W dniach 12 i 13 maja odbyły się dwie tury warsztatów szycia chirurgicznego. 3 godziny zajęć w niewielkich grupach składające się z 20 osób umożliwiły pracę w komfortowych warunkach oraz zdobycie cennej wiedzy i rozwinięcie umiejętności praktycznych. Na kolejne warsztaty szycia chirurgicznego zapraszamy już po wakacjach.  ..

*
*
*
*

W dniach 10-11 maja w CH Plaza odbyła się druga edycja Krainy Zdrowego Misia. Podczas akcji przeprowadzane były badania profilaktyczne wzroku, wymowy, postawy oraz prawidłowego rozwoju dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dzieci miały także okazję pobawić się w Szpital Pluszowego Misia, nauczyć się szczotkować ..

*
*
*
*

Czwarte spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację z IFMSA” odbyło się w czwartek 24.04 o 18:30 na auli wykładowej CDK. Swoją obecnością zaszczycili nas: • GINEKOLOG : dr n. med. Andrzej Jaworowski - Klinika Położnictwa i Perinatologii UJ CM • PSYCHIATRA : dr n. med. Michał Mielimąka - ..

*
*
*
*

Tym razem odwiedziliśmy Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika przy ul. Strzeleckiej z "Bajką o biedronce" napisaną przez Kasię Kruk z naszego oddziału :) Dzieci z przyjemnością wysłuchały bajki, zajęły się kolorowaniem i wyklejaniem wielkanocnych pisanek. Akcje odbywają się regularnie. Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, pisz! Lusine Khachatryan, Koordynator ..

*
*
*
*

W ubiegłym miesiącu w Oddziale zaczął działać nowy projekt - Marzycielska Poczta. W gronie studentów, angażując również małych pacjentów, przygotowujemy własnoręcznie kolorowe pocztówki i kartki, które następnie wysyłamy do ciężko chorych dzieci.   Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dwóch akcji: warsztatów plastycznych z przygotowywaniem kartek w Uniwersyteckim ..

*
*
*
*

Trzecie spotkanie z cyklu „Poznaj Swoją Specjalizację z IFMSA” odbyło się w czwartek 27.03 o 18:00 na auli wykładowej CDK. Naszymi gośćmi byli: • OKULISTA : dr n. med. Izabela Karska-Basta - Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Collegium Medicum UJ • ANGIOLOG : dr n. med. Paweł ..

*
*
*
*

I Edycja już za nami! Spotkanie odbyło się 4.03.2014 roku. Na naszych warsztatach "Peer High School" uczniowie I oraz V LO w Krakowie mogli zobaczyć czym są studia medyczne w wykonaniu IFMSA Poland! Przedstawiliśmy im działanie wszystkich naszych Programów Stałych, gdzie:   - Program Stały ds. Edukacji Medycznej SCOME zaprezentował  jak we ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl