polski english
« powrót
Weź się lecz!
20 maja o 15:56;   

Nieprzestrzeganie zaleceń terapeutycznych to niesamowicie ważna, choć rzadko poruszana problematyka. Z badań wynika, że jedynie 65 proc. przewlekle chorych deklaruje przyjmowanie wszystkich zaleconych leków. Co ciekawe, do tej pory brak było publikacji, które omawiały by to zagadnienie w sposób kompleksowy. Naukowa Fundacja Polpharmy, dzięki wnioskom z raportu "Polskiego Pacjenta Portret Własny" oraz współpracy z prof. dr hab. n. med. Zbigniewem Gaciongiem i prof. dr hab. n. med. Przemysławem Kardasem, wyszła problemowi naprzeciw.

 

Wraz z premierą darmowego podręcznika pt. "Nieprzestrzeganie zaleceń terapeutycznych - od przyczyn do praktycznych rozwiązań" Naukowa Fundacja Polpharmy przygotowała konkurs, który ma na celu popularyzację wiedzy w tym zakresie w przystępny sposób. Jeżeli jesteś studentem co najmniej 3. roku studiów - masz szansę wygrać jeden z dwóch wyjazdów na konferencję naukową do Lizbony oraz cenne nagrody rzeczowe.

 

Zapoznaj się z podręcznikiem pod adresem:

 

http://www.polpharma.pl/upload/2016/01/podrecznik-nieprzestrzeganie-zalecen-terapeutycznych.pdf

 

oraz weź udział w konkursie: www.konkurs.polpharma.pl

 

Dobre i sprawnie udzielone odpowiedzi są Twoją przepustką do wygranej!

 

Przedstawiciele Naukowej Fundacji Polpharmy już w poniedziałek, 23.05.2016 zjawią się na naszej uczelni z multimedialnym wykładem poruszającym problematykę nieprzestrzegania zaleceń terapeutycznych. Wykład odbędzie się o godzinie 16.00 w CDK – aula C - przyjdź, posłuchaj i odpowiedz na pytania bezpośrednio po spotkaniu. Zapraszamy!

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Kraków
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl